Menu
Sepetiniz

Hakkımızda

Budamı var demeyin, güvenli ve hızlı alışverişin tek adresi budamıvar.com Aradığın ne varsa burada!

Türkiye ve Antalya bölgesinin lider e-ticaret platformu budamıvar.com olarak, 20’ye yakın kategoride, iki bini aşkın ürün çeşidini müşterilerimizle buluşturuyoruz. Ekibimizle aylık 5000'nin üzerinde ziyaretin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışmaya devam ediyoruz. Müşteri deneyimini merkeze alan bir felsefeyle, alanında lider kuruluşlarla birlikte yeni proje, yatırım ve iş birliklerine imza atıyoruz. 

Neden Budamıvar?

Ürün ve Markalarda Çeşitlilik:

budamıvar, yüzlerce marka ve binlerce ürünü içeren çeşitliliğe sahiptir. Her türlü ihtiyaçlara cevap verir,müşterilerin aradığı tüm ürünleri sunar.

Ürün İade İmkanı:

budamıvar 14 gün içerisinde mazeretsiz ürün iadesi, 180 gün içerisinde de kusurlu ürünleri iade etme hakkı sunar.

Aynı Gün Kargoya Teslimat:

Hafta içi saat 16:00'ya kadar verilen siparişleriniz aynı gün içinde kargo firmasına teslim edilir.Bütün  siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

Ödeme Seçenekleri:

budamıvar da, ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Budamıvar'dan verdiğiniz siparişlerde kredi kartı kullanarak peşin veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Peşin alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz.

Satış Sonrası Destek:

budamıvar'da seçkin markalar ve Sağlık Bakanlığı onaylı ürünler bulunur. budamıvar, satış sonrası süreçte de memnuniyete özen gösterir ; kusurlu ürünlerde değişim ya da iade imkanı sunar, kargo sorunlarında hızlı çözüm sağlar. Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi budamıvar tarafından temin edilmektedir.

Güvenli Alışveriş:

budamıvar.com, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır. budamıvar, online alışverişi daha güvenli hale getirmek için en yeni teknolojileri sizlere sunmaktadır.