Menu
Sepetiniz

Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişiniz kargoya verildiği gün içerisinde 18:00-20:00 saatleri arasında takip bilgileri sms olarak kayıtlı telefonunuza gönderilmektedir. Takip bilgisi üzerinden kargodan kontrol edebilirsiniz. Ayrıca üyelik oluşturarak vermiş olduğunuz siparişlerinizi Hesabım panelinde yer alan Siparişlerim kısmından da takip edebilirsiniz.

Satışını gerçekleştirdiğimiz tüm parçalar markaların kendisinden tedarik edilmektedir. Bunu markaların müşteri hizmetlerini arayarak teyit edebilirsiniz.

Tarafımıza eticaret@budamivar.com adresinden sipariş numaranızı belirttiğiniz bir mail atarak fatura talebinizi iletebilirsiniz.

Yetkili birim sizlere konu hakkında yardımcı olacaktır.

Siparişleriniz gün içerisinde 16:00’a kadar verilmiş ise 16:00’dan önce değişim talebinizi eticaret@budamivar.com adresinden ilettiğiniz taktirde değiştirilebilecektir. 16:00’dan sonraki siparişler için ertesi gün 16:00’a kadar değişim talebinde bulunabilirsiniz.


Ödeme ekranında karşılaşılan herhangi bir sorundan dolayı kartınızdan ücret tahsil edilemediği durumlarda siparişiniz ödeme bekleniyor konumda kalmaktadır.

Kredi kartı ekstrenizi kontrol ederek ücretin çekilmediğini teyit edebilir sonrasında tekrardan bir sipariş geçebilirsiniz.

Ödeme bekleniyor konumunda olan siparişler işleme alınmamakta ve kargolanmamaktadır.


Gün İçerisinde saat 16:00'ya kadar siparişini veren müşterilerimizin ürünleri aynı gün kargoda.

 - 


Sitemiz üzerinden yapacağınız tüm işlemler SSL güvenlik alt yapısı ile şifrelenip korunmakta. iyzico Güvenli ödeme alt yapısı ile hizmet vermekteyiz. Gönül rahatlığı ile siparişinizi verebilirsiniz.